Oyundamisin.com

Go Back   Oyundamisin.com > SİTE TANITIM > Genel Site

Seçenekler Stil
Alt 01.08.2018, 23:27   #1
tamir
Düzenli Üye
tamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 1
tamir is on a distinguished road
Standart Güngören İkinci El Eşya

Güngören İkinci El Eşya

Yeni eşya satın almak için finansal kaynak sağlayabileceğiniz en kolay yol sahip olduğunuz 5 yıldan az kullanılmış ikinci el eşyalarınızı firmamıza en uygun fiyata satmak olacaktır. Whatsapp hattımızı kullanarak firmamıza resimlerini gönderdiğiniz ikinci el eşyalarınıza 10 dakika içinde en uygun fiyat bildirimi yapılmaktadır. İkinci el eşya alım satım işlerinde Güngören ikinci el eşya piyasasında en canlı sektörü oluşturmaktayız. fiyat bildirimini kabul etmeniz durumunda en kısa sürede olacak şekilde randevu alınarak araç ve ekspertiz tahsisi yapılır.

İkinci El Eşyalar Yerinde Muayene

Whatsapp iletişim hattı kullanılarak resimleri gönderilen ikinci el eşyalara en uygun fiyatlar verilir. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra adrese hareket edilir. Bu noktada ekspertizlerimiz eşyaları yerinde muayene ederek gerçek değerinden tekrar fiyatlama yapılır. Eğer beklenenin üzerinde kulanım süresi yansıtıyorsa telefonda verilen fiyat yükseltilerek müşterilerimizin bu konuda kazançlı çıkmaları için Güngören ikinci el eşya alanlar arasında farklı bir alım satım yöntemi uygulamaktayız. Firma olarak tek şart eşyaların imal tarihinden itibaren 5 yıldan az kullanılmış olması ve onarım maliyetinin eşya fiyatının yarısından fazla olmamasıdır.

En Ucuz İkinci El Eşya Satışı

En uygun fiyata satın alınan mobilyalar, beyaz eşyalar, elektronik eşyalar ve giyim eşyaları Güngören ikinci el eşya alan yerler arasında farklı bir değerleme yapılarak sıfır eşya almaya gücü yetmeyenlere en ucuz fiyatlar ile satışı yapılmaktadır.
tamir isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil